Security BSides Warsaw 2018

security_bsides

Security BSides Warsaw 2018 jest siódmą z kolei konferencją z serii Security BSides. Jak co roku przyciąga ona wielu najwybitniejszych specjalistów z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Czym jest Security BSides Warsaw?

Security BSides Warsaw 2018 odbędzie się w październiku tego roku w Warszawie. Każdego roku na konferencji pojawi się wielu zarówno znanych jak i mniej znanych prelegentów.

Prelegentami BSides Warsaw są eksperci, którzy każdego roku prezentują świetne przygotowanie z zakresu bezpieczeństwa sieci, analizy wszelkiego rodzaju malware czy socjotechniki. Reagowanie na wszelakie incydenty związane z cyberbezpieczeństwem, kryptografia, bezpieczeństwo oprogramowania czy chociażby inżynieria wsteczna to również tematy, które prelegentom BSides Warsaw nie są obce.

Prelegenci są również świetnie zorientowani w tematach niezwiązanych bezpośrednio z bezpieczeństwem komputerowym. Są oni świetnie wykształceni w wielu innych gałęziach związanych z informatyką.

Konferencja Security BSides Warsaw 2018 jest świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy, wymiany poglądów czy poznania wielu interesujących osób.

Trzy dni konferencji to wiele godzin pasjonujących wykładów na najwyższym poziomie, prowadzonych przez ludzi z pasją, którzy są profesjonalnie przygotowani do zagadnień jakie poruszają.

Konferencje są streamowane w internecie, a większość wykładów można obejrzeć na kanale YT konferencji.

Gdzie i kiedy?

Security BSides Warsaw 2018 odbędzie się w dniach 12 -14 października 2018. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w sali konferencyjnej numer 2 przy ulicy Chałubińskiego 8 (budynek Oxford Tower).

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie konferencji.

BSides zaczynać się będzie od rejestracji w piątek o 8:30, kończyć natomiast w niedzielę o 17:00 ostatnim wykładem. Każdego dnia od 9:00 do 17:00 będzie miało miejsce 7 godzinnych wykładów.

Oczywiście przerwa na lunch jest czymś czego nie może zabraknąć na żadnym wydarzeniu. Przewidziana jest ona w godzinach 12:00 – 13:00.

Pełną agendę znaleźć można tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *